GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Väggrelief 6296264
*
nr 629 6264
Väggrelief
Keramik, S: t Erik, höjd: 23
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 mars 2010
kl 18:28:20
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/3 13:01:32
1
150 kr
14/3 15:40:00
2
150 kr
14/3 15:40:43
2
300 kr
14/3 21:15:55
3
250 kr
15/3 14:41:55
4
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik reliefplatta relieftavla s: t erik väggplatta väggrelief
-
2101 Väggrelief
Hennie Strålhammar (1907-1977), Sverige. Gips, fli..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:29
-
9264 Väggrelief
plåt. Signerad, granar & får. Bildmått: 14x24 cm, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:56
*
Väggrelief
nr 629 6264
Väggrelief
Keramik, S: t Erik, höjd: 23
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 mars 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/3 13:01:32 | 1 | 150 kr |
14/3 15:40:00 | 2 | 150 kr |
14/3 15:40:43 | 2 | 300 kr |
14/3 21:15:55 | 3 | 250 kr |
15/3 14:41:55 | 4 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik reliefplatta relieftavla s: t erik väggplatta väggrelief
-
2101 Väggrelief
Hennie Strålhammar (1907-1977), Sverige. Gips, fli..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:29 -
9264 Väggrelief
plåt. Signerad, granar & får. Bildmått: 14x24 cm, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:56